Yardımcı Lazım

HİZMETLERİMİZ

Çocuk Bakıcısı

İlk defa çocuk bakıcısı arayan veya bakıcısı ile yollarını ayırmak durumunda kalan aileler için zaman çok önemlidir. Doğru insanı mümkün olan en kısa sürede bulmak aileler için büyük önem arz eder.

Yerli ve yabanci adaylardan oluşan zengin portföyümüzle titizlikle yaptığımız çalışmalar sonucunda 24 saat içinde size hem doğru adayı buluyoruz hem de zaman kazandırıyoruz.

Yerli veya yabancı, gündüzlü veya yatılı bakıcı arayışınız varsa sayfanın sağ üst köşesindeki bilgi formunu doldurarak veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Bebek Bakıcısı

Bebek bakıcısı adaylarında aranılan en önemli kriter, bebek bakımı konusunda tecrübeli olmalarıdır. İlk defa bebek bakıcısı arayan veya bakıcısı ile yollarını ayırmak durumunda kalan aileler için doğru insanı bulmak çok önemlidir. Zira uzmanlar bebeklere bakım veren kişinin bebekle duygusal bağ kurmasının bebeğin gelişimi için çok önemli olduğuna ve bebeğe bakım veren kişinin sık sık değişmesinin bebeğin üzerinde olumsuz etkileri olabileceğine vurgu yapmaktadırlar.

İhtiyacınız olan bebek bakıcısı kriterlerine göre, yerli ve yabanci adaylardan oluşan zengin portföyümüzle titizlikle yaptığımız çalışmalar sonucunda 24 saat içinde size hem doğru adayı buluyoruz hem de zaman kazandırıyoruz.

Yerli veya yabanci, gündüzlü veya yatılı bakıcı arayışınız varsa sayfanın sağ üst köşesindeki bilgi formunu doldurarak ve ya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Dadı

Dadılar, bebek ve çocuk bakıcılarından farklı olarak çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda çok bilgilidirler. En az bir yabanci dil bilirler. Çocuğun gelişimini ve akademik hayatını destekleyecek yetkinliğe sahip olmakla birlikte çocuğa öğretebilecek derecede bir enstrüman çalma ve yine çocuğu yönlendirecek derecede spor bilme özelliklerine sahiptirler.

Siz de çocuğunuzun bakımını profesyonel bir dadıya emanet etmek istiyorsanız ihtiyacınız olan dadı kriterlerine göre, yerli ve yabanci adaylardan oluşan zengin portföyümüzde titizlikle yaptığımız çalışmalar sonucunda 24 saat içinde size hem doğru adayı buluyoruz hem de zaman kazandırıyoruz.

Yerli veya yabanci, gündüzlü veya yatılı bakıcı arayışınız varsa sayfanın sağ üst köşesindeki bilgi formunu doldurarak ve ya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz

Hasta Bakıcı

Hasta bakıcılarının da aynı bebek bakıcılarında olduğu gibi titizlikle ve hassasiyetle seçilmesi gerekmektedir Adayların daha önce hasta bakımı konusunda tecrübeli olmaları çok önemli bir kriterdir.

İhtiyacınız olan hasta bakıcısı kriterlerine göre, yerli ve yabanci adaylardan oluşan zengin portföyümüzde titizlikle yaptığımız çalışmalar sonucunda 24 saat içinde size hem doğru adayı buluyoruz hem de zaman kazandırıyoruz.

Yerli veya yabanci, gündüzlü veya yatılı bakıcı arayışınız varsa sayfanın sağ üst köşesindeki bilgi formunu doldurarak ve ya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Yaşlı Bakıcısı

Hemşire

Yaşlı bakıcılarının da aynı bebek bakıcılarında olduğu gibi titizlikle ve hassasiyetle seçilmesi gerekmektedir. Adayların daha önce bebek veya yaşlı bakımı konusunda tecrübeli olmaları çok önemli bir kriterdir.

İhtiyacınız olan yaşlı bakıcısı kriterlerine göre, yerli ve yabanci adaylardan oluşan zengin portföyümüzde titizlikle yaptığımız çalışmalar sonucunda 24 saat içinde size hem doğru adayı buluyoruz hem de zaman kazandırıyoruz.

Yerli veya yabanci, gündüzlü veya yatılı bakıcı arayışınız varsa sayfanın sağ üst köşesindeki bilgi formunu doldurarak ve ya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Aşçı

Oyun Ablası

Bize Ulaşın

📞 05427292947 -TÜRKMEN ÖZBEKLER
📞05427457599 - ENDONEZYALILAR
📞 05427457523- AFRİKALILAR

Site Haritası

Anasayfa 
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Blog
İletişim

Bizi Takip Edin

Personalis Danışmanlık ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. , İşkur’un denetiminde 31.01.2017 tarihli 904 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?